workshop hersenwerk pro psy- hlavolamy level 1:0

 
Hersenwerk není o tom dát psu nějaký hlavolam. Koncept byl vytvořen Holandskou terapeutkou Inge Van Harte a k získání certifikátu instruktora Hersenwerku je třeba projít školením a závěrečným testem. Jen vyškolený instruktor Hersenwerku vám může poradit jak hlavolamy zapojit do života psa tak, aby jste skutečně využívali efekty Hersenwerku.
 

sobota 3.10.2015 Jenštejn (Praha)

Od 9.hodin do cca 11:30
 
 


 Doba trvání cca 2 a půl hodiny. Maximální počet účastníků 7. Účastník = jeden psovod a jeden pes. (pokud se chcete účastnit s více psy, musíte se přihlásit na další workshop a nebo zajistit psovoda pro každého psa)


Kde?
krytý výcvikový prostor v Jenštejně (Praha)
https://dogsports.webnode.cz/kudy-k-nam-/
 
workshop vede certifikovaná lektorka: Šimona Drábková
 
cena 800 Kč za psa - s jedním psem mohou přijít dva lidé
         400 Kč za diváka bez psa


Workshop Brainwork for dogs / Hersenwerk voor honden
Během 2,5 hodinového workshopu se jak psi tak jejich majitelé naučí jak spolu řešit psí hlavolamy.
Jaký hlavolam je pro právě vašeho psa vhodný a jaký ne
Jak sestavit „návod“ našemu psovi
Jaké jsou signály únavy, frustrace či iritace
Naučíte se na svého psa dívat jinýma očima než doposud
V poslední části workshopu zapojí majitelé své šedé mozkové buňky a budou sami vytvářet hlavolamy/puzzle pro své psy z materiálů, které má doma každý a které běžně vyhazujeme, či kde by nás ani nenapadlo, jaké jiné možnosti skrývají.
Workshop je vhodný pro štěňata, mladé, dospělé i staré psy, pro psy i pány s fyzickým postižením, zkrátka opravdu pro každého.
Pes je během celého workshopu na vodítku a na buď obyčejném nestahovacím obojku či na postroji – důvody vysvětlíme během workshopu.
Každý pán i pes pracují v bezpečné vzdálenosti od ostatních, blízký kontakt nedovolujeme z toho důvodu, že ne každý pes se cítí bezpečně a uvolněně v přítomnosti jiného psa, či cizího člověka.

Přihlášky posílejte na email simonadsara@seznam.cz, přihláška musí obsahovat vaše jméno, plemeno a věk psa a případná omezení, která váš pes má a telefonický kontakt na vás. Po potvrzení přijetí přihlášky je nutné neprodleně poslat poplatek za seminář na účet 1265811014/3030, do zprávy prosím napište hlavolamy, den a čas na který se hlásíte a vaše jméno. Případně je možné mi platbu předat osobně v hotovosti, pokud mne potkáte. Poplatek se z důvodu absence nevrací, ale je možné poslat za sebe náhradníka, o čemž mne prosím informujte. 
Pro jakékoliv dotazy pište na email, nebo volejte na 777077509 (Šimona Drábková)
 
kontakt: Šimona Drábková : simonadsara@seznam.cz, 777077509