level 2.0  neděle 18.10.2015 od 13:00

 
V září 2015 jsem se zakladatelkou Hersenwerku Inge Van Harte absolvovala doškolení a nyní jsem instruktorm i pro level 2.
 S radostí vás tedy zvu na první workshop dvojku. Čeká vásv něm mnoho nového.
 
Hersenwerk pro psy 2.0 
pro ty jež absolvovali základní workshop je zde pokračování.
Hersenwerk pro psy - psí hlavolamy 2.0 pro pokročilé
neděle 18.10.2015, 13.hodin

Co vás čeká?
Během tohoto workshopu pro pokročilé, se nejdříve podíváme společně s vámi a vaším psem zpět na základy z workshopu pro začátečníky. Tyto základy uplatníme na zcela nové zábavné hlavolamy a především hlavolamy kde budou vaši psi hledat předmět namísto pamlsků a zaměříme se na tzv. zrcadlení mezi vámi a vaším psem během řešení hlavolamů. 

V první části workshopu začnete s vlastním hlavolamem, který si vezmete s sebou. Je důležité, aby váš pes ten hlavolam znal. V další části zapracujeme na základech hledání objektu s pachem pánečka. Půjde to stejně dobře jako s pamlsky? V třetí části si páneček zahraje hlavolamy pro lidi, tato část je důležitá pro "zrcadlení". A nakonec čtvrtá část kdy vám představíme nové hlavolamy a budeme je řešit s předmětem který váš pes dostal v druhé části tohoto workshopu. Workshop Psí hlavolamy 2.0 pro pokročilé nabízí nejen nové nápady, ale zároveň si prohloubíte znalosti načerpané v prvním workshopu pro začátečníky. Je tedy důležité abyste nejprve absolvovali workshop psích hlavolamů pro začátečníky. Těšíme se na vás!

. Doba trvání cca 2 a půl hodiny. Maximální počet účastníků je 6.  Účastník = jeden psovod a jeden pes. (pokud se chcete účastnit s více psy, musíte se přihlásit na další workshop a nebo zajistit psovoda pro každého psa)
Workshop vede certifikovaná instruktorka Hersenwerku Šimona Drábková
cena 800 Kč pro osobu se psem/ 400 Kč pro diváka

Kde?
krytý výcvikový prostor v Jenštejně (Praha)
https://dogsports.webnode.cz/kudy-k-nam-/

Workshop je vhodný pro štěňata, mladé, dospělé i staré psy, pro psy i pány s fyzickým postižením, zkrátka opravdu pro každého, kdo absolvoval workshop Hersenwerk pro psy (psí hlavolamy) 1.0

Pes je během celého workshopu na vodítku a na buď obyčejném nestahovacím obojku či na postroji – důvody vysvětlíme během workshopu.
Každý pán i pes pracují v bezpečné vzdálenosti od ostatních, blízký kontakt nedovolujeme z toho důvodu, že ne každý pes se cítí bezpečně a uvolněně v přítomnosti jiného psa, či cizího člověka.

Přihlášky posílejte na email simonadsara@seznam.cz, přihláška musí obsahovat vaše jméno, plemeno a věk psa a případná omezení, která váš pes má a telefonický kontakt na vás. Po potvrzení přijetí přihlášky je nutné neprodleně poslat poplatek za seminář na účet 1265811014/3030, do zprávy prosím napište hlavolamy, den a čas na který se hlásíte a vaše jméno !!!!. Případně je možné mi platbu předat osobně v hotovosti, pokud mne potkáte. Poplatek se z důvodu absence nevrací, ale je možné poslat za sebe náhradníka, o čemž mne prosím informujte. 
Pro jakékoliv dotazy pište na email, nebo volejte na 777077509 (Šimona Drábková)