On-line kurz - Abeceda (nejen) štěněte

 


Tento kurz je vhodný nejen pro štěňata, ale i pro psy jež nemají základy ať už z jakéhokoliv důvodu. Dále pro ty jež si v budoucnu plánují pořídit štěně, nebo je jednoduše zajímá můj systém tréninku a chtějí vidět růst a vyvíjet se štěně pod mým vedením.

Kurz bude trvat skoro půl roku. Začínat bude datumem 15.září 2017 a končit bude v únoru 2018. Materiály a informace budou k dispozici 24 hodin denně/7 dní v týdnu

Příspěvky - text, fotografie a videa budou řazeny do šesti kategorií. Ke každému tématu postupně přibude minimálně 15 příspěvků. 

Těch šest okruhů bude následujících: 
- Socializace, základy soužití a vybudování vztahu se psem
- Psychická a fyzická kondice - koordinace, balanc, hersenwerk
- Hry se psovodem - motivace a sebekontrola
- Trénink - základní triky - písmena abecedy, ze kterých se pak vytvoří slova (cviky ze zkušebních řádů) a později celé věty (zkoušky, závody)
-Teorie tréninku, dovednosti psovoda

Pro zájemce budou jako doplněk organizovány štěněčí setkání jednou za čas, prodloužený víkend a seminář (tyto akce nejsou v ceně on line kurzu a jsou zcela dobrovolné)
Poplatek činí 580 Kč 


Přihlášky posílejte na email simonadsara@seznam.cz nebo přes soukromé zprávy na Facebooku. 
Platby prosím posílejte ne č.u. 1265811014/3030 do předmětu prosím napište on-line kurz a své jméno. Nebo mi můžete předat platbu v hotovosti při osobním setkání.
Pro platbu ze zahraničí
IBAN CZ64 3030 0000 0012 6581 1014
 
 A jak že bude on - line kurz probíhat?
Takže nemusíte být v určený čas u počítače nebojte se! Dostanete odkaz na webové stránky, kam se budete moci zaregistrovat (přihlášení včetně platby) Na těch stránkách skoro každý den přibude nějaký příspěvek do jedné ze šesti rubrik. AT už text, či text doplněný fotografiemi a nebo video.  Na web i na FB stránku se budete moci podívat kdykoliv budete mít čas. 
 
pro hrubou představu webu- ve finále bude web jiný, se podívejete sem  abeceda-nejen-stenete-on-line0.webnode.cz/