Jak na aport 28.10.2015 9:30-12:30Intenzivka o tom jak se dopracovat k aportu, tak jak jej předepisují zkušební řády (IPO, NZŘ a obedience) 
 
 
Aport je vcelku náročný cvik složený z několika dílčích kroků. Jak natrénovat jednotlivé kroky a po té je do sebe složit tak, aby vznikl aport na plný počet bodů dle zkušebního řádu sportovní kynologie a  obedience. O tom pojednává tento interaktivní seminář. 
Základem je teorie, kterou doplní ukázky a následně praxe těch co přijdou jako cvičící.
Cvičit se bude jednotlivě, co konkrétně, to záleží dle toho v jaké fázi nácviku se ten který tým nachází. A dovíte se i spoustu teorie.
Prostor bude samozřejmě i pro dotazy :-)

Co sebou: 
Papír a tužku, židle a stoly jsou k dispozici. Občerstvení dle vašeho apetitu. na místě je možné uvařit si kávu či čaj. Kdo nechce pít z plastového kelímku, nechť si vezme vlastní hrneček. 
Ti co budou cvičit se psy dále budou potřebovat klec nebo přepravku na psa (po předchozí dohodě je možné si klec na víkend vypůjčit), dostatek motivace pro psa (pamlsky, hračky, obojí bude možno koupit na místě). Aporty, targety, klikr a cokoliv dalšího co při tréninku používáte.

Kapacita: 
maximálně 6 cvičících psů
cena 550 Kč cvičící tým
350 kč divák
 
 
 
Kapacita cvičících je omezena na 6 týmů- psovod a pes. Nicméně workshop je částečně teoretický seminář. Je to tedy akce pro posluchače bez psa. (Psa si můžete sebou vzít i jakožto necvičící, pokud dokáže být v klidu a nenarušovat průběh akce)
 
Metodika je mnou vytvořená šablona, kterou samozřejmě s drobnými obměnami lze aplikovat na každého psa. Čeká vás cesta krok po kroku k dokonalému aportu.
Zvlášť se nacvičuje držení,vysílání, korektní  sbírání ze země,přinášení, předání a také klid na začátku cviku.
 
Přihlášky posílejte na email simonadsara@seznam.cz Přihláška musí obsahovat vaše jméno a telefonický kontakt, dále jméno plemeno a věk psa 
Ti jež chodí do Jenštejna pravidelně na kurzy mohou poslat jen FB zprávu a nebo napsat informaci že přijdou do události.
Po potvrzení přijetí přihlášky je nutné neprodleně poslat poplatek za seminář, který činí 550 Kč za cvičícího a 350 kč pro diváka na účet 1265811014/3030, do zprávy prosím napište aport 28.10. a vaše jméno. Případně je možné mi platbu předat osobně v hotovosti, pokud mne potkáte. Poplatek se z důvodu absence nevrací, ale je možné poslat za sebe náhradníka, o čemž mne prosím informujte.
Pro jakékoliv dotazy pište na email, nebo volejte na 777077509 (Šimona Drábková)