F.Šusta seminář

 

TRÉNINK JE ROZHOVOR seminář RnDr. Františka Šusty

 

konná se v pondělí 12.1. 2015 od 17.hodin ve výcvikovém prostoru v Jenštejně (Praha)

 

Radonická ulice jenštejn, areál bývalého JZD apka zde https://www.mapy.cz/s/dTnh

Parkování v areálu, dostupnost MHD- zastávka cca 350 m. Do jenštejna jezdí autobusy z Letňan a z Černého mostu.

 

 

NOVÝ SEMINÁŘ, TENTOKRÁT S KYNOLOGICKOU TÉMATIKOU, navazující na stejnojmennou knihu pana Šusty, která vyšla v září 2014.

Na semináři můžete získat podpis do vaší knížky, případně i knihu koupit

 

Přednáška je teoretická, psy však můžete vzít sebou za předpokladu, že nebudou nijak rušit. K dispozici je i několik klecí, můžete si je předem zarezervovat. Výcvykový prostor je velký, je možné si o pauzách se psem potrénovat. Venčení je možné kolem areálu.

 

Cena semináře je 750 Kč

Pro ty jež chodí na pravidelné kurzy do Jenštejna platí zvýhodněná cena 550 Kč.

Pro účastníky přednášky o Stresu a víkendu pro reaktivní psy (1.-2.11.) platí též zvýhodněná cena za předpokladu, že se přihlásíte a zaplatíte poplatek (nebo zálohu 300 kč) na místě

 

Přihlášky a platby:
Přihlášku poslat na email simonadsara@seznam.cz, přihláška musí obsahovat vaše jméno, tel a emailový kontakt a informaci, že jde o přednášku Trénink je rozhovor

Přihlášky považujeme za potvrzené, až po zaplacení poplatku za přednášku!
Možné je platit hotově (pokud mne potkáte) nebo na účet číslo 1265811014/3030 - jako variabilní symbol uvádějte číslo mobilu (jako přihlášce) Do zprávy pro příjemce Vaše jméno a datum přednášky!!!! Platba je přenosná na jiného účastníka, při neúčasti a nesehnání náhradníka není vratná !!