Dogdancingové zkoušky pátek 8.3.2015

zkoušky všech divizí i výkonostních úrovní

 

Místo konání:

krytý výcvikový prostor v Jenštejně (Praha), Radonická ulice, areál bývalého JZD (Praha)

povrch koberec

https://dogsports.webnode.cz/kudy-k-nam-/

 

 

Termín

neděle 8.3.2015 od 10.hodin – trénink – přesný časový harmonogram bude zveřejněn po uzávěrce

 

Otevřené třídy

 

všechny tedy MD 1,2,3 HtM1,2,3 F 1,2,3 DwD 1,2,3

plus zkoušky na nečisto všechny třídy- zkoušky na nečisto, to znamená, že při zkoušce můžete dle libosti psa odměňovat a na konci dostanete od rozhodčího hodnocení zkoušky a rady co případně dopilovat, zkouška vám však nebude zapsána, i kdyby jste ji zacvičili bez chyby a bez odměn.

 

Uzávěrka přihlášek

26.2.2015, nebo po zaplnění kapacity

 

 

Pravidla

dle řádu DDCCR – prosím věnujte pozornost změnám platným od ledna 2015!!!

 

Rozhodčí: Šimona Drábková, Alena Smolíková, Andrea Rezková

 

 

Cena (za každou zkoušku)

100 Kč pro účastníky kurzů obedience v Jenštejně a zároveň členy klubu DDCCR

200 Kč pro účastníky kurzů obedience v jenštejně, kteří nejsou členi klubu DDCCR

200 Kč pro členy klubu DDCCR

300 Kč pro nečleny klubu DDCCR

 

zkoušky na nečisto:

50 Kč pro účastníky kurzů obedience v Jenštejně

150 Kč ostatní

 

 

Přihlášky posílejte na email : simonadsara@seznam.cz, do přihlášky je potřeba napsat jméno psovoda, informaci o tom zda jste či nejste člen klubu DDCCR na rok 2015,dále jméno, plemeno, datum narození, číslo výkonnostní knížky a tel.spojení na vás. S přihláškou je nutné poslat i hudbu ve formátu MP3. Seznam cviků odevzdáte při prezenci.

 

Každý účastník oficielních zkoušek musí mít vystavenu VK- žádat o ni je třeba minimálně 21 dní předem informace najdete na https://www.dogdancingclubcr.cz/clanky/pro-zavodniky.html !!!! Na zkoušky na nečisto VK nepotřebujete.

 

 

 

Přihlášením se souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující podmínky. Budete při venčení uklízet po svém psu. Psi přivedete do cvičebního prostoru řádně vyvenčené, aby jste eliminovali možnost nežádoucího znečištění koberce a výcvikových prostor. Svého psa budete mít mimo vlastního závodu a venčení dál než na louce před výcvikovou místností vždy na vodítku a nebudete jej pouštět bez svolení majitele k jinému psu. Nebudete parkovat před zelenými vraty (hasiči)

Za škody způsobené psem zodpovídá vždy jeho majitel.

 

Po potvrzení přijetí přihlášky je nutné neprodleně poslat poplatek na účet 1265811014/3030, do zprávy prosím napište dogdancing 8.3. a vaše jméno. Případně je možné mi platbu předat osobně v hotovosti, pokud mne potkáte. Poplatek se z důvodu absence nevrací. Bez uhrazení poplatku není vaše přihláška platná !

 

Pro jakékoliv dotazy pište na email, nebo volejte na 777077509 (Šimona Drábková)

 

Další informace: přesný harmonogram závodu bude zveřejněn po uzávěrce přihlášek (do naplnění kapacity)

V místnosti je možné mít psy v přepravkách a klecích za předpokladu, že nebudou rušit štěkáním. Jinak musí být v autech. Je možné si po předchozí dohodě klec na místě půjčit.

Bude možnost uvařit si čaj a kávu (zdarma) kdo nechce pít z kelímku, nechť si přinese vlastní hrneček.

Dobrovolně přineste kdo chcete občerstvení: domácí koláč, buchtu, ovoce aj. Tím se pak vzájemně můžete posilnit během závodu. Vaše kulinářské výtvory opět vystavíme na stole u vchodu. :-)

 

Velikost prostoru ve kterém se bude závod konat je 10x52m. A je to prostor v patře, počítejte tedy s tím, že musíte vyjít schody. Samotná plocah na zkoušky bude mít rozměr 10x15 m. Rozhodčí budou posuzovat z kratší strany.