Seminář: přírodní výživa a péče o psího seniora

 
Sobota 10.10.2015 10-14.hodin
 
Všichni si přejeme, aby tu s námi naši pejsci byli na věky. Přesto, že to není možné, můžeme však zpomalit proces stárnutí a udržet jejich vitalitu a dobrou kondici co nejdéle. 
 
Přemýšleli jste někdy nad tím, proč psi našich babiček žili průměrně déle než ti současní? Vysoký věk, stějně tak jako vitalita a dobrý zdravotní stav závisí v obrovské míře na výživě a péči, a take na pohybu a aktivnosti psa v průběhu jeho života. 
 
Źivotní prostředí má nemalý vliv zrovna tak. 
 
Proto se na tomto semináři podíváme na to, jak pečovat o psího seniora, jakou mu poskytnout správnou výživu a zdravotní péči, a to přírodní cestou, která je nejen šetrná, ale nesmírně účinná. 
 
Dozvíte se jak vyživit a podpořit pohybový aparát, jak chránit a posílit stárnoucí orgány, jak zlepšit imunitu, udržet dobrý zrak a sluch, zlepšit flexibilitu nebo posílit krevní oběh a prohřát celé tělo. A to vše převážně pomocí správné výživy a dokonce i bez velkých finančních investic do speciálních přípravků.
 
Dopřejme našim psům co nejdelší a nejkvalitnější život a seniorům bezbolestné šťastné stáři v dobré kondici a radosti.
 
 
Místo konání : Jenštejn (Praha)  https://dogsports.webnode.cz/kudy-k-nam-/
 
Workshopem vás provede Kateřina Palečková více o Kateřině se dozvíte zde https://www.huskymusher.blogspot.cz/
workshop bude probíhat v Českém jazyce
 
Cena 750 Kč
Přihlášky posílejte na email : simonadsara@seznam.cz, do přihlášky je potřeba napsat vaše jméno, tel. kontakt a informaci o tom, že se hlásíte na seminář péče o psího seniora
Spolu s přihláškou prosím pošlete poplatek na č.u.1265811014/3030, do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno a workshop bylinky
Pro další informace volejte 777077509 a nebo pište na uvedený email