výživa psů atletů

pondělí 5.října 2015 18:00-22:00 - Jenštejn
 - nenchte se zmást termínem na obrázku, termín byl změnen na pondělí
 

Přesto, že psích sportovních odvětví je nespočet a každé má svá specifika, týkající se přípravy a výživy, mají zároveň i mnoho společných jmenovatelů.

Jak psa krmit během celého roku, aby si udržoval optimální kondici? Jak doplnit energii pro rychlou regeneraci? To jsou bezpochyby jedny z nejčastějších dotazů. Ale aspektů, týkajících se špičkové kondice, výkonu a zdraví našich psích atletů, je mnohonásobně vice.

Jak podpořit pohybový aparát tak, aby se co nejméně opotřeboval a náš psí sportovec se mohl těšit nejen dlouhé kariéře, ale i celkovému dobrému zdraví a pohyblivosti co nejdéle? Lze vůbec pomocí výživy předejít některým typům zranění pohybového ústrojí? A jak docílit co nejrychlejší regenerace a rekonvalescence?

Jak jsou na tom různé energetické drinky, formulované pro psy ve vysoké zátěži a příjem kterých živin je třeba zvýšit a proč, je-li pes v intenzivním tréninku a závodní sezóně?

Lze předejít častým nákazám na soutěžních místech a závodech, jak řešit stresové průjmy nebo nežravost a které suroviny určitě do jídelníčku zařadit?

Vysoká výkonnost a hvězdná kariéra psího atleta však nespočívá jen v jeho výživě a tréninku – do této mozaiky úspěšné přípravy patří i zdravotní péče a správně organizovný odpočinek.

 

Místo konání : Jenštejn (Praha) https://dogsports.webnode.cz/kudy-k-nam-/

Workshopem vás provede Kateřina Palečková více o Kateřině se dozvíte zde https://www.huskymusher.blogspot.cz/
workshop bude probíhat v Českém jazyce

Cena 750 Kč
Přihlášky posílejte na email : simonadsara@seznam.cz, do přihlášky je potřeba napsat vaše jméno, tel. kontakt a informaci o tom, že se hlásíte na seminář péče o psího seniora
Spolu s přihláškou prosím pošlete poplatek na č.u.1265811014/3030, do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno a workshop bylinky
Pro další informace volejte 777077509 a nebo pište na uvedený email