Seminář: výživa štěňat, březích a kojících fen

9.10.2015 od 18. do 22.hodin Jenštejn

 
Štěňátka chceme krmit co nejlépe a nejzdravěji, aby měla dobrý základ pro dlouhý a šťastný život. 
Jak často je, ale krmit a jak krmit co nejvyváženější a nejpestřejší stravou, která by byla vhodná pro jejich delikátní trávicí ústrojí? 
 
Jak zvykat štěňátka z mateřského mléka na tuhou stravu a kdy tento postup začít?  Kdy štěňata odstavit od matky a kdy a jak je odčervit. Existuje bezpečná a účinná přírodní alternativa chemického odčervení? 
Zamysleli jste se někdy nad tím, jaký dopad má odčervení a očkování v tak nízkém věku  na oragnismus a celkovou imunitu psa? I ten lze zmírnit.
 
Chceme-li zdravé štěně, není to však jen a jen o genetickém předpokladu, správné výživě a péči. Psí máma, její zdraví a to jak je živena před nakrytím, v průběhu březosti i během kojení jsou vice než důležité faktory.
 
Jak připravit fenku na zdravý porod, jak přirozeně podpořit laktaci, které doplňky výživy podávat a které naopak ne během březosti, ale I to jak ji udržet v dobré kondici během laktace a po odstavu – to vše jsou témata tohoto semináře.
 
Popovídáme si, ale i o výživě již odrostlejších štěňat, na co klást důraz, jak často krmit a čím, jak bezpečně přejít z jednoho typu stravy na druhý a které doplňky výživy a kdy podávat.
 
Katka Palečková je chovatelkou severských saňových psů plemene Sibiřský husky již 25 let a za tu dobu odchovala mnoho vrhů, z nichž vyrostlo několik generací zdravých atletických psů. Katka momentálně pracuje na svém dalším knižním titulu Odchov štěňat přirozeným způsobem, kde mimo jiné vysvětluje důležitost přírodní výživy a zdravotní péče již od útlého věku, a budování nezdolného imunitního systému.
 
Místo konání : Jenštejn (Praha)  https://dogsports.webnode.cz/kudy-k-nam-/
 
Workshopem vás provede Kateřina Palečková více o Kateřině se dozvíte zde https://www.huskymusher.blogspot.cz/
workshop bude probíhat v Českém jazyce
 
Cena 750 Kč
Přihlášky posílejte na email : simonadsara@seznam.cz, do přihlášky je potřeba napsat vaše jméno, tel. kontakt a informaci o tom, že se hlásíte na seminář péče o psího seniora
Spolu s přihláškou prosím pošlete poplatek na č.u.1265811014/3030, do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno a workshop výživa štěňat
Pro další informace volejte 777077509 a nebo pište na uvedený email