Workshop: Přirodní zdravotní péče a první pomoc pro psy

 
 
Neděle 11.10.2015 10-18.hodin
 
Na tomto workshopu se dozvíte mnoho o celostní, tzv. holistické zdravotní péči o psy. Například to, jaké existují silné přírodní a bezpečné protizánětlivé bylinky a masti, přírodní antibiotika bez vedlejších nežádoucích účinků, jak ošetřit efektivně řezné rány, odřeniny, kousné a všechny hluboké rány a jak úspěšně hojit rány hnisající. 
 
Víte, že existuje mnoho bylinek, které staví krvácení? Podíváme se na to, které to jsou a jak je používat.
 
Naučíte se vyrobit si přírodní repelent proti blechám, komárům I klíšťatům, ozdravné bylinné koupele pro pejsky s citlivou kůží či s exémy, dokonce i zubní pasty a přípravky proti zápachu z tlamy, nebo čaj pro vyrovnání hormonálních hladin u fenek.
Jak psa co nejlépe ochránit před nežádoucími účinky očkování, chemické antiparazitní péče, silných konvenčních léčiv jako jsou antibiotika, nesteroidní protizánětlivé léky a kortikoidy? 
Detoxikční kůry a imunizační protokoly jsou jednoduché!
 
Jak na průjmy, otravu, šok, stress, úzkosti, chronické zažívací potíže, hmyzí bodnutí, hadí uštknutí, jak vypadá a funguje čistě přírodní výživa pohybového aparátu a nebo jak vyrobit bylinné oční kapky. 
 
Ukážeme si i několik způsobů jak odčervit psa přírodní cestou.
 
Každý účastník obdrží i seznam, z čeho by se měla skládat přírodní domácí psí lékárnička.
 
Část workshopu strávíme uvnitř v přednáškové místnosti část venku v lese a na louce, kde nasbíráme bylinky, ze kterých budeme tvořit čaje a výluhy. Takže psy můžete vzít sebou, pokud dokáží být v přednáškovém prostoru v klidu a nejsou agresivní.
 
Místo konání : Jenštejn (Praha)  https://dogsports.webnode.cz/kudy-k-nam-/
 
Workshopem vás provede Kateřina Palečková více o Kateřině se dozvíte zde https://www.huskymusher.blogspot.cz/
workshop bude probíhat v Českém jazyce
Cena 1200 Kč
Přihlášky posílejte na email : simonadsara@seznam.cz, do přihlášky je potřeba napsat vaše jméno, tel. kontakt a informaci o tom, že se hlásíte na workshop přírodní zdravotní péče
Spolu s přihláškou prosím pošlete poplatek na č.u.1265811014/3030, do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno a workshop bylinky
Pro další informace volejte 777077509 a nebo pište na uvedený email